Pages Menu
Categories Menu

naturalna pielegnacja skory atopowej

Jak na rynek swój wynalazek i zarobić miliony

Najtrudniejszą częścią procesu wynalazku jest marketing http://danqa.pl produktu. Jeśli moglibyśmy plik o patent i oglądać dzwonek telefonu Off the Hook i zarobić miliony, wszyscy będą skakać do gry wynalazku. Ale smutna prawda sposobu według wynalazku jest to, że telefon nie będzie dzwonił bez przerwy tylko dlatego, że mają patent.

Więc, jak Twój patent gromadzi kurz, zdajesz sobie sprawę, że lepiej coś zrobić, aby ludzie wiedzieli o tym. To się nazywa marketing. Jeśli nie rynek swój produkt, wszystkich innych wysiłek będzie stratą. Im dłużej czekać na rynek swój wynalazek, im więcej czasu upływa w dniu swojego cennego patentu. A jeśli patent rozwiązuje typowy problem, można założyć, że ktoś ma problem i myśli o rozwiązanie również. Jeśli pochodzą one z jednej, to może być zupełnie inna niż ty, więc oni też mogą otrzymać patent. To się nazywa konkurencja.

Jeśli konkurencja marketing rozumie lub ma doświadczenie i uzyskać ich produkt z powodzeniem umieścić w sklepach, telewizji, katalogach i na stronie internetowej zanim to zrobisz, to się nazywa bycie pierwszym i najszybciej na rynek. Będą one uzyskać to, co nazywa się udział w rynku.

Rozwiązanie: Znajdź najszybszą i najbardziej ekonomiczny sposób, aby zaprezentować swój produkt dla mas.

Szybkie spojrzenie na swoje możliwości marketingowych będzie produkować te możliwości: Wystawa na targach, wysyłanie ulotek do przechowywania odbiorców, reklama w gazecie, zbudować stronę internetową, czy infomercial, licencjonować swój produkt do dużej firmy, uzyskać na kanale domu handlowego ,

Z powyższych sposobów na rynek swój wynalazek, najszybszym sposobem dotarcia do mas jest uzyskanie produktu w kanale domu handlowego. I najlepsza część o sprzedaży na QVC lub HSN, dwóch najlepszych kanałów domu, jest to, że czas antenowy jest wolny i ekspozycja produkt może zyskać jest ogromny. (QVC osiągnie 166 milionów widzów na całym świecie i HSN 89 mln).

Artykuł dzięki: