Pages Menu
Categories Menu

naturalna pielegnacja ust

naturalna pielegnacja ust

Użyj On Hold Time bawić i informować klientów

Podobnie jak większość ludzi, to prawdopodobnie nie mają być zawieszone, gdy dzwonisz do firmy. Ponieważ około 70% abonentów biznesowych są zawieszone, jesteś najprawdopodobniej zostanie zawieszone więcej niż kilka razy w swoim życiu. Mimo że średni czas zatrzymania jest zaledwie 38 sekund, często może poczuć się jak 90 sekund, jeśli jest tylko cisza. Jednak sytuacja jest odwrotna, jeśli nie jest muzyka, czyli 30 Drugie połączenie czuje tylko jak 15 sekund z muzyką w tle. Ponieważ większość dzwoniących z ciszy zawieszonym porzuci swoich połączeń w mniej niż minutę , a 34% nie będzie oddzwonić, dobrze jest włączyć zwyczaj na wiadomości hold dla swojej firmy, aby bawić, informować i utrzymać klientów zawieszone.

Podczas tworzenia niestandardowego na wiadomości zawieszone, dobrze jest łączyć muzykę i informacje o firmie, a zwłaszcza informacji na temat produktów lub usług. Dzwoniący z muzyką zawieszone pozostanie 30 sekund dłużej niż w ciszy, a dzwoniący z informacjami o pozostanie zawieszone do 3 minut dłużej niż zawieszone ciszy. Dzięki połączeniu tych dwóch rozmówców powinien być w stanie utrzymać się na linii na dłużej niż dwie minuty, czyli czas, kiedy większość rozmówców rozłączyć zirytowany.

naturalna pielegnacja ust

Istnieje wiele firm, które oferują muzykę, wiadomości i systemy dla obsługi na wiadomości zawieszone. Robiąc zakupy dla firmy na unieruchomienie, zadać sobie kilka pytań.

oHow wiele wiadomości moja firma potrzebuje w ciągu roku? Większość firm tylko trzeba zmienić swoje wiadomości kilka razy w roku, na przykład raz na kwartał. Zdecyduj, kto dzwoni i jak często, aby określić, ile wiadomości musisz. Na przykład, jeśli ciągle mają nowe rozmówców, nie będzie potrzebne nowe wiadomości co miesiąc. Im więcej wiadomości, które chcesz, tym lepsze rabaty opakowania można się spodziewać.
Artykuł dzięki: blackstarserwis.pl