Pages Menu
Categories Menu

naturalna pielegnacja biustu

Opieka zdrowotna konsumentów Vs innych konsumentów

Opieka zdrowotna jest dość wyjątkowa branża, podobnie jak to konsumenci. Zdrowie konsumenci dzielą podobieństwa z konsumentami wewnątrz innych branż, ale także znaczne różnice, które marketerzy zdrowia musi potwierdzić.

podobieństwa

Chociaż konsumenci opieki zdrowotnej mają różne unikalne właściwości od tych w ramach innych gałęziach przemysłu, ochrony zdrowia konsumentów dzielić także różne podobieństwa.

Dyskrecja

Wiele usług opieki zdrowotnej są elekcyjny (czyli chirurgii laserowej oka). Tym samym konsumenci mają możliwość rozważenia chce potrzeb vs . i zdecydować, czy realizować usługę, czy też nie.

Żądanie

HealthCare zapotrzebowanie konsumentów może mieć wpływ wiele czynników, takich jak cena lub typu leczenia. Na przykład w handlu detalicznym, jeśli cena produktu wysokiej klasy jest cięty o połowę, jego zapotrzebowanie znacznie wzrasta wraz z niższą ceną byłoby przyciągnąć nabywców. Jest to uważane za elastyczną żądanie.

Elastyczność popytu jest miarą zmian popytu na produkt lub usługę w względności wraz ze zmianą jego ceny. Jeśli popyt na produktów lub usług wzrasta lub maleje opiera się na wzrost lub spadek jego ceny, a następnie produkt y uznane za posiadające elastyczną popyt. Jeśli zapotrzebowanie na produkt lub usługa jest niezależne od zmiany cen, produkt uważa się za nieelastyczny.

Płatność za usługi

Chociaż w wielu przypadkach, gdy usługi medyczne są płacone przez osoby trzecie, wiele z nich zapłacił z własnej kieszeni przez konsumenta. Czy konsument ma polisę ubezpieczeniową, która obejmuje dużą odpowiedzialność odliczeniu lub współ-ubezpieczenia, ani konsument jest samo wynagrodzenie i jest wyłącznie odpowiedzialny wypłata usług, zdolność konsumentów do płacenia za usługi w znacznym stopniu wpływa na ich zapotrzebowanie na nich, nawet jeśli są niezbędne z medycznego.

Artykuł dzięki: