Pages Menu
Categories Menu

Medycyna naturalna

Medycyna naturalna

Medycyna naturalna

W tym dziale nie mamy zamiaru pisać o wpływie energii wszechświata na nasze zdrowie. Mamy zamiar po prostu zachęcać was do sięgania po zioła i zdrowe produkty, które mogą leczyć lepiej od popularnych leków. Nie oznacza to, że namawiamy do całkowitej rezygnacji z leków, jednak chcemy przekonać, że w wielu sytuacjach można sobie radzić bez nich. Weźmy na przykład zwykłe przeziębienie – popularne lekarstwa w proszku do wypicia możemy zastąpić na przykład ciepłą wodą z cytryną, miodem i imbirem.

Medycyna naturalna

Niektórzy polecają także mleko z czosnkiem, cytryną i miodem. Takie domowe sposoby wcale nie są gorsze i mogą nam pomóc szybko dojść do zdrowia. Poza tym są wyjątkowo tanie i bezinwazyjne. Nie musimy stać w długich kolejkach, aby wykupić nasze leki. Takie wyjście sprawdzi się także w wielu innych przypadkach. Nie tylko przeziębienia można leczyć naturalnie, ale także łagodniejsze formy chorób skóry czy chorób układu pokarmowego. Tutaj pomóc mogą odpowiednio dobrane suplementy, ale także zioła czy olejki. Dzięki nim czujemy się i wyglądamy lepiej.

Co jeszcze warto stosować? Na odporność sprawdzi się olej z wątroby rekina (czyli popularny tran), ale warto także pić zioła, między innymi pokrzywę. Przed przeziębieniem uchroni nas także olej z wiesiołka. Zachęcamy do leczenia się ziołami, olejami i naturalnymi składnikami, a w drugiej kolejności lekami. W domu możemy naprawdę skutecznie wyleczyć mniej groźne choroby i zapobiec tym groźniejszym.

Artykuł dzięki: