Pages Menu
Categories Menu

medycyna naturalna angina

medycyna naturalna angina

Top 10 powodów, aby skonfigurować Corporation

Koncern został opisany jako jeden z największych wynalazków ludzkości. Jednostka, na własną rękę, korporacja istnieje oddzielnie od osobistych losów jej założycieli, mogą przechodzić z rąk nienaruszone, a nawet może je przeżyć. płaci swoje podatki, może być pozwana w imieniu własnym i może mieć wielu właścicieli w postaci akcjonariuszy w czasie.

Istnieje wiele korzyści z prowadzenia działalności w tej strukturze. Więc spójrzmy na top 10 powodów do utworzenia korporacji.

1. Ochrona przed odpowiedzialnością

To prawdopodobnie plasuje numer jeden wśród 10 najlepszych powodów do utworzenia Corp ze względu na ograniczoną odpowiedzialnością, że struktura organizacyjna zapewnia jego właścicieli. Teoretycznie Corp jest odpowiedzialny za jej długi i zobowiązania. Korzyść ta nie ma charakteru absolutnego i choć ma granic. Zasłona korporacyjnych może być przebite w pewnych okolicznościach i akcjonariuszy nowego lub małej Corp może zostać poproszony o podanie osobistych gwarancji podczas próby uzyskania finansowania.

2. zdolność do pozyskiwania kapitału

Jeden z 10 najlepszych powodów do utworzenia corp jest zwiększona zdolność do pozyskania kapitału, w porównaniu do jednoosobowej lub partnerstwa. Zewnętrzny inwestorzy mogą być zachęcany przez korzyści podatkowych oraz ograniczoną odpowiedzialnością oferowanej przez korpus. Elastyczny charakter struktury kapitału w korpusie pozwala im zająć szeroką gamę inwestorów o różnym potrzebom.

3. Wybór roku podatkowym

Prawo podatkowe pozwala korporacjom (z wyjątkiem S korporacji) swobodnego wyboru fiskalna roku podatkowego, który może być różny od roku kalendarzowego. Korporacja może wybrać rok podatkowy najkorzystniejsza dla firmy i najwłaściwsze jest dopasowanie do naturalnego cyklu koniunkturalnego.

Artykuł dzięki: bestwesternsymfonia.pl